RozellaPu ChasBinfo JulianeWi śmieszne koszulki piłkarski Buster HeleneJon

Alex Crook z talkSPORT powiedział: „Jest prawie pewne, że opuści Stamford Bridge na wypożyczeniu w przyszłym sezonie. Wystąpił tylko w jednym meczu Premier League lub Ligi Mistrzów w tym sezonie.
Według talkSPORT Tomori odrzuci podejście nowo promowanego Leeds koszulka Polska United. Podczas gdy Tomori jest wysoko oceniany w Chelsea, szuka pożyczki na zwykły czas gry do końca sezonu.
Młody środkowy obrońca nie miał dużo czasu na mecz w tym sezonie ze względu na przybycie Thiago koszulka Austria Silvy i pojawienie się Kurta Zoumy. . Obrońca Chelsea, Fikayo Tomori, wybrał klub, do którego ma nadzieję dołączyć w styczniu na wypożyczeniu.
Dodał: „Chciałem, żeby wszystko zostało przemyślane i myślałem o tym, co się dzieje, zwłaszcza gdy mieliśmy kilka tygodni wolnego przed nowym sezonem.
23-latek powiedział, że zamiast tego chce walczyć o swoje miejsce na Stamford Bridge. Wszystko było gotowe, aby Tomori dołączył do Młotów w ramach pożyczki na cały sezon, ale młody stoper wycofał się z umowy w ostatniej chwili.
Obrońca Chelsea, Fiyako Tomori, wyjaśnił, dlaczego odrzucił zmianę terminu na West Ham United. . Wydawało się, że Tomori koszulka Manchester United najprawdopodobniej opuści Stamford Bridge przed 23:00, ale zdecydował się zostać w klubie.
West Ham był zainteresowany posunięciem pożyczki dla obrońcy Anglii, aby wzmocnić ich szeregi defensywne. Porażka Chelsea w odciążeniu Antonio Rudigera spowodowała również przeciążenie obrońców na Stamford Bridge, a West Ham liczyło na kapitalizację, pokonując coraz lepszej Tomori..

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat