Garfieldf RaeBarrei JoesphSco koszulki piłkarski Melba EarthaMau

Menadżer Clarets jest niezadowolony ze swojego kociaka na następne okienko transferowe oraz z braku przedłużenia koszulka Bayern Monachium przez klub szeregu kontraktów na ostatni miesiąc wznowienia projektu.
Po tym, jak Championship Wigan w zeszłym tygodniu przeszedł do administracji – i 12-punktowe potrącenie doprowadziło ich do kryzysu na boisku – sępy Premier League już krążą nad niespokojnym klubem.
Daily Star twierdzi, że Cook będzie kandydatem do pracy w Burnley, jeśli Sean Dyche odejdzie tego lata. Cameron Dummigan to ostatni produkt akademicki sprzedawany przez Burnley. koszulka Eintracht Frankfurt . Obrońca dołączył do Oldham za nieujawnioną opłatą cztery lata temu.
Nie ma nic nielegalnego w tym, że Dyche otrzymuje bonusy za rozwijających się graczy, którzy mają zostać sprzedani, chociaż takie klauzule są niezwykłe. Dwight McNeil wzbudził zainteresowanie Tottenhamu zeszłego lata, ale klubowi nie udało się dopasować wyceny Burnleya na 40 milionów funtów, ceny sprzedaży, która przyniosłaby Dyche 2 miliony funtów netto, gdyby doszło do transferu.
Daily Mail podaje, że Dyche ma w kontrakcie „klauzulę rozwojową” uprawniającą go do pięciu procent ceny sprzedaży graczy, którzy przeszli przez akademię. .
Szef Burnley, Sean Dyche, odniesie korzyści finansowe z koszulka Rosja każdej sprzedaży rodzimych graczy – twierdzono, że dzięki klauzuli w jego umowie. Bowen powiedział dziennikarzom po porażce West Ham 3: 2 z Liverpoolem: „Rozmawiałem z Robbo krótko po meczu i powiedział mi:„ Dobra robota, po prostu idź i rozwal to “..

WiltonUkc maglie calcio a poco prezzo NFTLuann

BernardoG maglie di calcio a poco prezzo LaureneCu

BlancaBur Jalkapallo Pelipaidat Halvalla CooperEge

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat