PattiwiK BillySlad FelixDhvk koszulki piłkarski Loretta MalissaKe

Bramkarz Michel Vorm również podpisał przedłużenie umowy. Wielu wypożyczonych koszulka Polska graczy, w tym Danny Rose, również zostanie w swoich klubach.
Reprezentant Belgii Vertonghen miał opuścić klub 30 czerwca, ale podpisał tymczasowy kontrakt do czasu zakończenia obecnej kampanii. Jan Vertonghen i Michel Vorm zgodzili się podpisać umowy z Tottenhamem do końca sezonu.
Ale Vertonghen, który w tym tygodniu wrócił do treningu z kolegami z drużyny, nie osiągnął jeszcze porozumienia ze Spurs. . FIFA przyznała klubom możliwość przedłużenia kontraktów zawodnikom, których umowy wygasają przed zakończeniem sezonów krajowych.
Obrońca nie ma kontraktu 30 czerwca i jeszcze nie zgodził się na nową umowę, ponieważ koszulka Porto Spurs nie jest gotowy spełnić jego prośby o dwuletnie przedłużenie kontraktu na 70 000 funtów tygodniowo.
Później powiedział: „Nie sądzę, żebym został uznany za ten gol”, myślę, że był szeroki – ale przyniósł nam punkt, na który myślałem, że w pełni zasłużyliśmy.
Vardy zmusił do wyrównania, który ostatecznie został uznany za samobójczego gola Axela Tuanzebe. Napastnik Leicester City Jamie Vardy mówi, że mogą być zadowoleni z remisu 2: koszulka Tottenham Hotspur 2 z Manchesterem United. .
Powiedział: ‘To jest dla nas dobre. Arsenal był w biegu, ale przyjechaliśmy tutaj po ciężkim meczu w weekend i gramy dobrze. Mówiąc po meczu, szef Foxes, Brendan Rodgers, był ostatecznie zadowolony z punktu..

AntwanCra Maglie Calcio 2021 FloyKille

QuentinCr Fußballtrikots TrenaorM

LorrineMc voetbalshirts AntjePree

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat